Oznámení VAK svazku obcí Plumlov - Vícov - hospodárné nakládání s pitnou vodou


Pravidelné odečty elektrické energie HAMRY

V termínu 12. - 13. 5. 2021 budou probíhat pravidelné odečty elektrické energie u venku přístupných elektroměrů. Prosíme o jejich zpřístupnění. U elektroměrů, které se nachází v nemovitosti, prosím o zapsání a vylepení jména, adresy a stavu na dveře nemovitosti, branku nebo schránku (ne na okno!). Z důvodu nebezpečí nakažení nebude vstupováno do nemovitosti, nebudou osobně kontaktování majitele elektroměrů. Nebudou probíhat ani opakované odečty.


Pravidelné odečty elektrické energie ŽÁROVICE

V termínu 10. - 11. 5. 2021 budou probíhat pravidelné odečty elektrické energie u venku přístupných elektroměrů. Prosíme o jejich zpřístupnění. U elektroměrů, které se nachází v nemovitosti, prosím o zapsání a vylepení jména, adresy a stavu na dveře nemovitosti, branku nebo schránku (ne na okno!). Z důvodu nebezpečí nakažení nebude vstupováno do nemovitosti, nebudou osobně kontaktování majitele elektroměrů. Nebudou probíhat ani opakované odečty.


image001 c27d2Vinařství Holánek přijede v pátek 14. května s pojízdnou vinotékou.

Přiveze kvalitní moravská vína sudová i lahvová. Tento týden bude zvýhodněná cena na polosuchý Cabernet Sauvignon Rosé za 120 Kč (běžně 150 Kč) a Tramín červený za 130 Kč (běžně 160 Kč).
Vinotéka bude stát od 14:15 - 14:30 parkoviště naproti jednoty.

 

 

 


Mlékárna Otinoves hledá zájemce o letní brigádu do výrobního provozu a do prodejny U Mlékárny. Vhodné pro studenty, ženy na mateřské dovolené či ženy důchodového věku. Jde o práci v týdnu i o víkendu. Životopisy, prosím, zasílejte už nyní na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..