Oprava nápisů na pomnících

Ve Vaší obci bude dne 30/9/2021 v čase 14-16hodin přítomna firma zabývající se opravou nápisů na pomnících. Možnost osobní domluvy a konzultace s vyhotovením oprav do týdne,možnost schůzky a realizace i o víkendu.

Více informací na telefoním čísle 774 620 182 nebo emailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Pozvánka

Vážení spoluobčané: blíží se pomalu podzim a s ním spojená různá respirační onemocnění, která dnes vnímáme úplně jinak, než v minulých letech. Jak si uchovat pevné zdraví, jak se chovat v případě onemocnění vám krom jiného poradí v neděli dne  26. září ve 12:05 hodin v Plumlově na hlavním  náměstí  osobně lékařka pro děti a dorost paní doktorka Jana Mathonová a primář záchranné služby pan doktor Marek Obrtel. Nenechte si tuto výjimečnou příležitost utéct.
Těšíme se na vás  v neděli v Plumlově.


Vinařství Holánek

Přijedeme v pátek 24. září s pojízdnou vinotékou. holánek 3f9d0

Každý týden bude vozit kvalitní moravská vína sudová i lahvová a tento týden také oblíbený červený burčák!

Vinotéka bude stát od 13:40 - 14:15 parkoviště naproti jednoty.

 


Oprava vozovky - 21. 9 přeparkovaní vozidel

Z důvodu opravy povrchu vozovky v úterý 21. září od 8 -16 hodin prosíme o přeparkovaní vozidel v ulicích Wolkerova, Na Aleji, Zámecká a za školní jídelnou.


TOPENÁŘSKÝ SERVIS s.r.o. a společenství kominíků a topenářů

Bude provádět v naší obci revize kotlů na tuhá paliva. Dále pak provádí revize, kontroly a čištění komínů, kontroly kotlů na plynná paliva.

Termín revizí a kontrol se uskuteční ve STŘEDU 6.10.2021

  • cena za kontrolu a čištění komínu je 350 Kč
  • cena za kontrolu a čištění plynového kotle je 350 Kč
  • cena za revizi kotle na tuhá paliva je 800 Kč

Zájemci se mohou objednat telefonicky na telefonním čísle: 608 748 989.