Souhlas se zpracováním osobních údajů

Uděluji tímto dobrovolně správci osobních údajů – Město Plumlov, IČO: 00288632, sídlem Rudé armády 302, 798 03 Plumlov, (dále jen „Správce“), souhlas se zpracováním níže uvedených osobních údajů.

Souhlasím s tím, aby Správce zpracovával následující osobní údaj(e):

• e-mailová adresa,

a to za účelem zasílání mi informačních novinek (newsletter) o dění ve městě Plumlov.

Beru na vědomí, že osobní údaje budou Správcem zpracovány do doby odvolání souhlasu, kdy souhlas lze odvolat jednoduchým odmítnutím zasílání zpráv v patičce samotné informační zprávy, nebo lze souhlas odvolat prostřednictvím zprávy zaslané na e-mial Správce Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Beru na vědomí, že poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a lze ho kdykoli odvolat výše uvedeným způsobem.

Dále jsem byl/a informován/a o tom, že mám následující práva:

• vzít souhlas kdykoliv zpět,

• žádat informaci, jaké mé osobní údaje jsou zpracovávány, a žádat kopii údajů,

• žádat přístup k zpracovávaným osobním údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, popřípadě požadovat omezení zpracování,

• žádat výmaz osobních údajů,

• v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů se obrátit na Správce nebo se stížností na Úřad pro ochranu osobních údajů (www.uoou.cz).

Více informací o tom, jak Správce zachází s osobní údaji naleznete v dokumentu Prohlášení o ochraně osobních údajů. Dokument je dostupný na adrese www.mestoplumlov.cz nebo v listinné podobě v budově sídla Správce.