VINAŘSTVÍ HOLÁNEK image001 d50cd

Vinařství Holánek přijede v pátek 29.března s pojízdnou vinotékou. Tento týden přiveze polosladké Sylvánské zelené za 140 Kč (běžně za 180 Kč) a polosuché Rulandské bílé jen také jen za 140 Kč (běžně za 180 Kč). Přiveze také velikonoční balíčky šesti vín se zvýhodněním 25 % ve dvou variantách: sladší za 825 Kč a sušší za 845 Kč.

Vinotéka bude stát od 14:‪00 - 14‬:30 parkoviště naproti Jednoty."

Rádi bychom tímto letákem nabídli občanům naše služby a výhodné ceny na nové hroby či renovace.

V případě zájmu se mohou přijít nezávazně poradit nebo si nechat zdarma spočítat cenovou nabídku přímo na hřbitově, kde bude k dispozici náš obchodní zástupce – pan Klíč.

Součástí letáku je také slevový kupon, který je možné využít v našem e-shopu kamenictvi-louha.cz

pdfInformační leták - Prostějov + Blansko + Vyškov.pdf2.12 MB

Hledáme nové kolegy - místa jsou vyhrazeny pro invalidní důchodce na zkrácený pracovní poměr.

Nabízíme: náborový příspěvek až 5.000,- Kč, odměny , placené jízdné, přátelský kolektiv.

NÁSTUP: možný IHNED

Dovolujeme si vás informovat o jedinečné příležitosti. A to možnosti 22. května 2024 od 13:00 si zdarma zastřílet na hamerské vojenské střelnici, jak z vámi držených zbraní, tak si vyzkoušet střelbu i ze zbraní, které si připraví armáda. Akce je určena pouze pro držitelé zbrojních průkazů! Svůj zájem o účast na této akci potvrďte nejpozději do 13. března 2024 na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volejte 774 743 541.

Akce je určena pouze pro občany, kteří jsou dotčeni hlukovými emisemi dané střelnice, ať jako rezidenti blízkých obcí ( především Plumlov – Hamry, Žárovice a Soběsuky, Ohrozim, Vícov, Stínava, Holubice, Okluky, Zdětín, Krumsín a Prostějovičky) nebo jako vlastníci přilehlých rekreačních objektů.

Sdružení kominíků a topenářů

Bude provádět v naší obci v PONDĚLÍ dne 8.4. požadované kontroly a čištění komínů dle zákonu č. 34/2016 Sb. za 450 Kč, čištění plynových kotlů za 450 Kč a revize kotlů na tuhá paliva za 1 100 Kč. Dále nabízí vložkování a frézování komínů.

Zájemci se mohou objednat telefonicky na telefonním čísle: 608 748 989