Oznámení VAK svazku obcí Plumlov - Vícov - přerušení dodávky pitné vody 25. 5. 2021

Český svaz chovatelů, z.s. - pozvánka na výstavu

Oznámení VAK svazku obcí Plumlov - Vícov - hospodárné nakládání s pitnou vodou

Mlékárna Otinoves hledá zájemce o letní brigádu do výrobního provozu a do prodejny U Mlékárny. Vhodné pro studenty, ženy na mateřské dovolené či ženy důchodového věku. Jde o práci v týdnu i o víkendu. Životopisy, prosím, zasílejte už nyní na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Vinařství Holánek přijede v pátek 21. května s pojízdnou vinotékou. holánek 3f9d0

"Vinařství Holánek přijede v pátek s pojízdnou vinotékou. Přiveze kvalitní moravská vína sudová i lahvová. Tento týden bude zvýhodněná cena na oblíbenou sladkou Pálavu 2019 za 150 Kč (běžně 250) a tradiční, suchý Ryzlink vlašský 2019 VOC za 180 Kč (běžně 250).

Vinotéka bude stát od 14:15 - 14:30 parkoviště naproti jednoty."