Lunapark Radost, na parkovišti před Hotelem Anděl v Plumlově zahajuje provoz v pátek 28. května odpoledne. V sobotu a neděli bude otevřeno od 10ti hodin.

Pohostinství v KD v Žárovicích zve v sobotu 29. května od 16ti hodin na kácení máje a maso na jehle z roštu.

Knihovna v Plumlově bude ve čtvrtek 27.5.2021 uzavřená.

Vinařství Holánek přijede v pátek 28. května s pojízdnou vinotékou. holánek 3f9d0

Přiveze kvalitní moravská vína sudová i lahvová. Tento týden bude zvýhodněná cena na v dubovém sudu uleželý, suchý tramín červený 2016 za 130 Kč s původní cenou 160 Kč.

Vinotéka bude stát od 14:15 - 14:30 parkoviště naproti jednoty."

Oznámení VAK svazku obcí Plumlov - Vícov - Plumlov ul. Podzámčí bude dne 1. 6. 2021 v době od 8:00 do 12:00 hodin přerušena dodávka pitné vody.

Český svaz chovatelů, z.s. - pozvánka na výstavu

Oznámení VAK svazku obcí Plumlov - Vícov - hospodárné nakládání s pitnou vodou

Mlékárna Otinoves hledá zájemce o letní brigádu do výrobního provozu a do prodejny U Mlékárny. Vhodné pro studenty, ženy na mateřské dovolené či ženy důchodového věku. Jde o práci v týdnu i o víkendu. Životopisy, prosím, zasílejte už nyní na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..