Hospodářské družstvo Určice

bude prodávat jablka z vlastní produkce ve Vaší obci a to v pátek 3. 6. 2022 v době 12:20 – 12:40 na místě u Vás obvyklém. Jablka odrůda GLOSTER, IDERED, JONAGOLD Dále budeme prodávat mošty v balení 3 litry v ceně 110,-- Kč , sušené ovoce balení 100 gramů za 40,-- Kč a musli tyčinky různých příchutí v ceně 10,-- Kč za kus Jablka jsou baleny v taškách po 6,-- kg, cena za tašku jablek je 100,-- - 120,-- Kč

ODEČTY STAVU PLYNOMĚRŮ

od 30.5. do 3.6. budou ve vaší obci odečítány stavy plynoměrů od všech odběratelů. Prosíme občany v případě, že nemají plynoměr přístupný, aby zapsali jeho stav na lístek a umístili na viditelné místo.

Občerstvení na točně v Hamrech

zve v sobotu 4. června od 14 hodin na zábavné dětské odpoledne. Makrely a udírna jsou k dispozici po celou dobu programu.

V pátek 3. června v době od 8-16  bude v Plumlově probíhat oprava vozovek v ulicích: Na Aleji, Balkán, kolem dětského domova, Pod Kosířem, 9. května, Fučíkova. Prosíme řidiče o přeparkování vozidel.