Vinařství Holánek

Přijedeme v pátek 17. září s pojízdnou vinotékou. holánek 3f9d0

Každý týden bude vozit kvalitní moravská vína sudová i lahvová a tento týden také oblíbený červený burčák!

Vinotéka bude stát od 13:40 - 14:15 parkoviště naproti jednoty.

Sbor dobrovolných hasičů Soběsuky

Pozvánka na hasičský víkend do Soběsuk. V sobotu 18. září se od 10 hodin koná soutěž mladých hasičů, v neděli 19. září proběhne od 13 hodin soutěž mužů a žen. Zajištěno je bohaté občerstvení a napínavá podívaná.

Prodej brambor

Do našeho města přijede soukromý pěstitel brambor z Vícova. Nabízí rané brambory odrůdy lmpala.
vypěstované bez umělých hnojiv. Cena 12 Kč/Kg. Dále bude přijímat objednávky na brambory kmné a k
uskladněni. Prodej se uskuteční ve středu 15.9. v 16:00 v Plumlově na Tyršově náměstí.

SDH Hamry

SDH Hamry zve na výstavu Československé legie, aneb cesta za samostatností, která proběhne v sobotu 18. září 2021  od 11:00 do 19:00 hodin v prostorách osadního aktivu  v Hamrech.
Občerstvení otevřeno od 12 hodin, k dispozici makrely a udírna po celou dobu.